magyar english
Bau-Haus banner grid

Keresünk:

Műszaki értékesítőt

területi értékesítői munkakörbe

Feladatok:
• személyes kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
• új ügyfelek szerzése, partnerkapcsolatok kialakítása
• forgalomnövelés
• igényfelmérés, rendszeres helyszíni jelenlét
• az építkezés megkezdésétől a szerkezet elkészültéig terjedő projektkövetés
• árajánlatok készítése
Elvárásaink:
• építőipari területen szerzett 1-3 év értékesítői tapasztalat
• terhelhetőség, jó kommunikációs készség, kulturált megjelenés
• próbaidő alatt saját gépkocsi-használat költségtérítéssel
• műszaki érzék
Amit kínálunk:
• hosszú távú pozíció 15 éve stabilan működő, magyarországi tulajdonú vállalatnál
• dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban történő munkavégzés
• versenyképes jövedelem
• próbaidő után vállalati gépjármű-használat
Ha ajánlatunk felkeltette
érdeklődését, fényképes
önéletrajzot tartalmazó jelentkezését
az allas@bau-haus.hu
e-mail-címre várjuk.
Állás